USŁUGI

Zarządzanie parkingami

Specjalnością NET PARKING jest świadczenie kompleksowych usług zarządzania powierzchniami parkingowymi. W naszej pracy skupiamy się na zapewnieniu jak najbardziej efektywnych rozwiązań ułatwiających nie tylko parkowanie pojazdów ale cały ruch.

 

Valet Parking

Idąc z duchem czasu NET PARKING w 2016 roku wprowadził do swojej oferty także spopularyzowany w Stanach Zjednoczonych model Valet Parkingu - usługi polegającej na odprowadzaniu samochodów Gości na parking.

Systemy parkingowe

Podstawą każdego parkingu jest infrastruktura oraz wyposażenie. NET PARKING nie tylko zajmuje się sprzedażą, dostarczaniem i serwisem najwyższej jakości systemów parkingowych, ale także dba o aspekt estetyczny infrastruktury.

Myjnia samochodowa

Doskonale wiemy jak ważna dla naszych Klientów jest estetyka. Właśnie dlatego w 2016 roku NET PARKING wprowadził do swojej oferty myjnię parową na licencji Ferrari.

Consulting branży parkingowej

Chcąc jak najlepiej pomóc naszym Klientom oraz ulepszać przestrzenie parkingowe w Polsce z przyjemnością dzielimy się naszym solidnym doświadczeniem zbudowanym na kanwie wieloletniej praktyki.

 

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy po to aby Państwu pomóc. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.