top of page

O FIRMIE

NET PARKING
 

Celem działalności spółki NET PARKING jest wspomaganie wszystkich Klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z ruchem drogowym oraz parkowaniem.

 

Opracowujemy i zarządzamy systemami parkingowymi, miejscami postojowymi oraz innymi usługami związanymi z zarządzaniem ruchem.

Kadra NET PARKING pracuje nad budową i utrzymaniem zaufania Klientów w branży parkingowej już od prawie dwudziestu lat.

W trakcie wieloletniej praktyki w budowaniu i rozwijaniu branży parkingowej  w Polsce przedstawiciele NET PARKING mieli przyjemność zarządzać, wprowadzać i rozwijać na rynku polskim takie firmy jak : Poland Parking, Capital Parking, Poland Car Parking, Kingparking Int.


Nasze doświadczenia i tradycje związane z kreowaniem rynku parkingowego pozwoliły na zbudowanie godnej zaufania i oferującej najwyższej jakości usługi polską firmę, która istnieje po to, aby wspomagać każdego rodzaju przedsięwzięcie związane z komunikacją oraz ruchem.

KADRA
Marek Gonicki, Właściciel

mgonicki@netparking.pl

Katarzyna Korman, Wspólnik

Absolwent University of London. Swoją karierę zawodową zaczynał od stanowiska Managera w jednym z prestiżowych hoteli w Londynie. Po powrocie do Polski na początku lat 90' był Sales Office Managerem w US West Polska, Sales Managerem w PepsiCo oraz National Key Account Managerem w Star Foods. Pod koniec XX wieku zaczął rozwijać w Polsce rynek parkingowy. Jako prezes zarządu wprowadził na rynek i rozwinął takie firmy jak Capital Parking, Poland Parking, Poland Car Parking (PCP) oraz Kingparking Int. Obecna - Net Parking istnieje już od ponad 10 lat i stała się liderem w swoim regionie.

Prywatnie ojciec dwóch synów, realizuje się w swoim hobby - grze w golfa.

Adwokat. Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od kilkunastu lat prowadzi własną kancelarię adwokacką, w ramach której zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych.

Grzegorz Trześniowski

grzegorz@netparking.pl | Tel: 516 190 250

Sławomir Madziar

s.madziar@netparking.pl | Tel: 791 069 000

Ukończył studia na Politechnice Rzeszowskiej na wydziale Informatyki. Od wielu lat nabywa doświadczenie w branży parkingowej. Pracował na kierowniczych stanowiskach w Poland Parking, Capital Parking oraz Poland Car Parking (PCP). Pasjonat IT i nowych technologii. W NET PARKING obok pełnienia funkcji Dyrektora Regionalnego zajmuje się między innymi aspektami teleinformatycznymi. Miłośnik rajdów samochodowych.

Jest absolwentem Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Swoją przygodę z branżą parkingową rozpoczął jeszcze na studiach na stanowisku kierownika regionalnego w Poland Parking i Capital Parking. Przez wiele lat był również dyrektorem regionalnym Poland Car Parking (PCP). 

W Net Parking pełni funkcję Dyrektora ds. Operacyjnych i nadzoruje działalność parkingów zarządzanych przez Spółkę w centralnej Polsce.

Prywatnie pasjonat podróżowania, poznaje obyczaje, historię i kulturę miejsca chętnie nawiązując kontakt z jego mieszkańcami.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy po to aby Państwu pomóc. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Team
bottom of page